ZipAlerts (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Region
nl: Gebied

en: Location
nl: Locatie

en: Organization
nl: Organisatie

en: Job per template
nl: Vacature als template

en: Create a new job and provide the job details now.
nl: Vacature aanmaken en de details hier ingeven.
