ZipAlerts (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Location
pl: Położenie

en: Organization
pl: Organizacja

en: Job per template
pl: Oferta z szablonu

en: Create a new job and provide the job details now.
pl: Stwórz nową ofertę pracy i opisz jej szczegóły.
