ZipAlerts (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Organization
sk: Firma
