Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style
