Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: About
cs: Popis

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
