Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
