Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: End
da: Slut

en: settings page
da: siden med indstillinger

en: About
da: Om

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
