Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Original image
de: Originalbild

en: Media
de: Medien

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: settings page
de: Einstellungs-Seite

en: About
de: Über

en: Start position
de: Startposition

en: Image style
de: Bildstil

en: Preload
de: Im Voraus laden

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Couldn't match '%sku' in the feed to an ubercart product, skipping row.
de: Keine Adaptirung an %'sku fuer ein Produkt der Kauf Liste, und ist schon alt

en: You need to add a `zoetrope_image` field to a ubercart_product type before importing.
de: Sie muessen an 'zoetrope_image' das Feld uebercart_product Eintrettung anfugen.

en: Zoetrope ubercart migration settings
de: Parameter von Einstellung der Mischung Zoetrop

en: Zoetrope Ubercart Image Migration
de: Mischung des Bildes der Kaufkart Zoetrope

en: Sync your Zoetrope images from your Zoetrope account to ubercart products
de: Die Bilder Zoetrope vom Knoto an Produkte der Kaufkarte handeln
