Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Original image
es: Imagen original

en: Media
es: Multimedia

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: settings page
es: Página de opciones

en: About
es: Acerca de

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Image style: @style
es: Estilo de imagen: @style
