Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: settings page
fi: asetussivu

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
