Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Original image
fr: Image originale

en: Media
fr: Média

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: settings page
fr: page des paramétres

en: About
fr: À propos

en: Start position
fr: Position initiale

en: Image style
fr: Style d'image

en: Preload
fr: Préchargement

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style
