Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: settings page
gl: páxina de configuración

en: About
gl: Información

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
