Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
