Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: About
is: Um
