Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Media
ja: メディア

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: About
ja: アバウト

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
