Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
