Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: About
nl: Over

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style
