Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: settings page
pl: strona ustawień

en: About
pl: O stronie

en: Start position
pl: Pozycja początkowa

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style
