Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: settings page
sk: stránka nastavení

en: About
sk: Informácie o

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
