Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Original image
sv: Originalbild

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: settings page
sv: inställningssida

en: About
sv: Om

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
