Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Media
uk: Медіа

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: settings page
uk: сторінка налаштувань

en: About
uk: Про модуль

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Starting Position
uk: Початкова позиція
