Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: settings page
vi: trang cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Preload
vi: Nạp trước

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
