Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: وسائط

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
