Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style
