Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Media
he: מדיה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: settings page
he: דף הגדרות

en: About
he: אודות

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
