Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: About
hu: Leírás

en: Image style
hu: Képstílus

en: Preload
hu: Előtöltés

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
