Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: End
oc: Fin

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
