Zoetrope Viewer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: settings page
ru: страница настроек

en: About
ru: Информация

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
