Zone (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Markup
ar: ترميز

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Region
ar: المنطقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
