Zone (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Region
ast: Rexón
