Zone (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
