Zone (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Zone
cs: Časová zóna
