Zone (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Region
cy: Rhanbarth
