Zone (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Markup
es: Marcado

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Summary
es: Resumen

en: Region
es: Región

en: Zones
es: Zonas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Zone
es: Zona

en: Administer zones
es: Administrar zonas
