Zone (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Markup
fr: Balisage

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Summary
fr: Résumé

en: Region
fr: Région

en: Machine name
fr: Nom système

en: Administer zones
fr: Administrer les zones
