Zone (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Markup
id: Penanda

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Region
id: Wilayah

en: Zones
id: Zona

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Zone
id: Zona
