Zone (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Region
is: Svæði
