Zone (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Region
ka: რეგიონი
