Zone (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Region
km: តំបន់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
