Zone (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Region
ku: ناوچە
