Zone (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Region
lt: Sritis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Zone
lt: Zona
