Zone (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Region
lv: Reģions

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Zone
lv: Zona
