Zone (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
