Zone (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Region
mr: क्षेत्र
