Zone (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Region
nl: Gebied

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Zone
nl: Provincie
