Zone (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
