Zone (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Machine name
oc: Nom sistèma
