Zone (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй
