Zone (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Summary
pt: Resumo

en: Region
pt: Região

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Zone
pt: Zona
