Zone (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Region
sl: Regija

en: Machine name
sl: Strojno ime
